Комментарии worldofwarcraft

Рекомендовал эту запись

Просто і ясно


04/10/08 19:31:56
комментирует запись FAQ по World of WarCraft для новичков в worldofwarcraft

Друже, всі патчі до ВоВ оновлюються автоматично, при наявності ліцензійної версії. А сприводу пошуку патчів для піраток і т.д. спробуй написати адмінам сервера, на якому ти граєш.


Старий проект, але погоджуюсь це концептуально та дуже цікаво. Сам двіжок мені не довподоби. Обмежений моделінг та фантазія розробників. Проте можливості цей пульний проект відкриває просто неймовірні. Уявіть лишень, що ви Бог. Чим не саме те, чого завжди так прагнули відчути усі мрійники=))


КУПУЮ ВЕДЬМАКА!!!!


01/28/08 15:17:08
комментирует запись WoW Sexy Photos =))) в worldofwarcraft
баянчик)) но мило мило

01/22/08 05:56:35
отвечает на комментарий Дмитрий Дубилет в WoW Sexy Photos =))) в worldofwarcraft

Як сказав класик...людей цікавить зажди секс, смерть та влада...2 хв роботи 3 хв навпомацки порився у голові...і результат

Це фігня друже, як тільки введуть у експлуатацію нові елементи сегментного пошуку та такого ж інтернету, повір таких феноменів поменьшая. Цензура візьме увверх


Це називається капіталізм. Мені дійсно прикро, що на теренах СНГ, у такого багатого душою та чутливого народу, такий гнилий та недостойний приклад наслідування, як Лінейка якщо йде мова про геймерів. Ви помітила яку назву має клан, про що в статті йшлось? Coo-clocks...Куклукс клан. Ну Вибачте, це ж просто фашизм.


приклад та інформація для роздумів

Якось я зустрів на своєму сервері гравця з нікнеймом "Stalin". Виявилось, що це якийсь доморочений канадець, який ще живе старими стереотипами комунізму. Справка: років 15 тому, в США та Канаді було модно наслідувати комуністичні ідеали та веселитись на цю тему. Навіть зявився феномен жарту - "In Mother Russia...", це коли в прикол люди роблять оборотку якогось твердження. Приклад: хтось дає оголошення в чаті "Craft epic Pants from Green Dragon's leather/Зшию Епічні Штани з шкіри Зеленого Дракона", а жарт виглядає так "In Mother Russia, Epic Pants from Greend Dragon's leather crafts you!/ У Матусі Росії, Епічні Штани зі шкіри Зеленого Дракона шиють таких як ти!"...тупо і по американськи. Смисл у тому, що у Матусі Росіії все настільки жорсто і не по-людськи, що штани носять хазяїна. Тобто уявлення про цього гравця у Вас є. Хлопець, ну так от по-старосвітськи реалізуєтья. Проте, мені не дуже довподоби, коли хтось пропагує таких убивць як Сталін(який би він геніальний державний муж не був). Я написав листа Блізардам, де пояснив, що я протестую і вимагаю змінити назву цього персонажа на більш лояльну. Звичайно навів багато аргументів, основним з яких був очевидний - це імя вбивці мільйонів людей, і пропагадна його культу скоріше нашкодить, чим навпаки. І що Ви думаєте? Блізарди розгялнули мою пропозицію-претензія та змусили гравця змінити нік. Я веду до того, що коли проект не контролюється та без цензу - це вибачте вже не гра, а Зона!


Нічого дивного. Як там класик писав? Ведучи боротьбу з монстрами, бійся стати одним з них. World of Warcraft комерційний проект, який приносить не малі гроші, і тому звичайно розробники не зацікавлені в тому, аби гра стала джерелом насильства чи інших крайнощів. Тому над проектом працює купа психологів та консультантів з суміжних сфер. А в Лінійці дали волю старій прокатаній та викинутій на смітник часу схемі Ультими Онлайн. Де гравці мають реальні бонуси за війну з протилежною фракцією, чи гільдією. Такі проекти як Лінейка, та Guild Wars рекордсмени по вбивствам. Причина очевидна, ти не можеш реалізуватись в грі просто убиваючи оленів за завданням чи дракончиків, тобі обовязково потрібен ворог, тобі потрібно його принизити та розтрощити. Для прикладу у WoW ти абсолютно нічого не отримаєш від гільдійських війн, і тому люди там цим не страдають. Скажу інше, немає також прямих бонусів за саме гільдійство. Вище керівництво гільдії не отримує абсолютно ніяких переваг, лише на Елітних Босах мають право 1 луту і все. Тобто, керуванням гільдії у WoW - це публічний геморой, який цікавить лише не реалізувавшихся Фюрерів з яких усі поза очі прикалуються. А саме головне, у WoW за 3 роки стільки понавпихували різних сюжетів, можливостей та фічок, що тобі банально часу немає зациклюватись над якимись війнами з кровними ворогами, а тим більше бити пики їм в реальному житті. Все зводиться до спортивного інтересу. А от у Лінійка, це ширпотреб, який був викинутий на ринок. Я сумніваюсь, що над Лінійкою взагалі хтось із фахівців посидів. Це неконтрольований проект, який прямо пропагує насилля заради насилля. А враховуючи те, що словяни емоційні, можна стверджувати, що ці 2 вбивства це лише початок. Ви лише уявіть, існує віртуальний світ де ти заходиш і можеш займатись вимаганням, садизмом, вбивствами і тобі за це нічого ніхто не зробить. І після 2-3 років такого гейм плею...на що ти перетворишся?


укр. користувачів офіційного ВоВ не більше 5 тисяч=)) Об чем Вы сударь


Української не буде. Все рівно ВоВ ще проіснує у сучасному форматі не більше 2 років. Блізи акуратно перекинуть геймерів на слідуюче більш прогресивне ММО. І навіть наступне супер-мепер-дупер ММО нового покоління, яке йде на всіх полосах під грифом "Проект Гідра" не буде перекладене на українську мову. Все просто - комерційно не вигідно. Одна справа наймати штаб людей, які адаптують "Lingvo", а інша ще такий далекий нашому користувачу ВоВ.


12/11/07 19:45:07
комментирует запись WoW Sexy Photos =))) в worldofwarcraft

ххм якщо цікаво, я викладу ще щось такого гатунку. Все таки смерть, секс та влада завжди будуть цікавити людей найбільше=)


12/09/07 22:37:45
комментирует запись Рэппер Серега - попал в «Grand Theft Auto 4»! в gameway

GTA - справжній посібник для підлітків як стати "важкою дитиною". Гра крім реклами ганстергського стилю життя нічого більше не висвітлює. Звичайно Маємо те що маємо, і це реальність від якої не потрібно тікати. Але вибачте одна справа коли ти ельфійкою Магічним ударом вбиваєш Орка, а інша коли в тебе місія як викрасти машину і як знайти спосіб її перепродати (попутно  вирізаючи свідків). Діти завжди симпатизують героям "чоловікам-золушкам", вони їх жалію...от виросли у такому середовищі життя зробило Вовка, але ж він такий крутий і все таке. В мене малий просто шаленіє від ГТа йому 12 років. В школі ГТА це просто ікона. А як Вам такий прикол...в школі діти після ГТА роблять з біт собі зброю??? Це ТРЕШ який пропагандує зажране західне середовище. Повірте мені, своїм дітям НІХТО з американців НІКОЛИ не дозволить грати у таку гру. Там нормальні бітьки все строго контролюють, а закон на їхньому боці. Колись на початку 90-х було засилля бойовіків лайна на якому ми виросли...і що вони путнього дали моєму поколінню?? Нічого. Я не просто проти, я б взагалі подав би до суду на таких горе розробників. І як завжди стереотипи...якщо хтось уважний, то помітив очевидну схожіть головного героя з Машковим, російсько-голівудським актором, який останнім часом знімаєтья у тупому російському кіно де трах -бах -тарарах. А я його памятаю по серіалу "Ідіот" він актор, а не статичний Брю Вулліс,  у якого вся гамма емоцій це куточок оскалу на посмішці та прищурені очі. Короче як завжди.


блііін шкода, я так чекав цього фільму....такий кльовий був Хітман перший=((


11/26/07 09:20:58
комментирует запись 5 000 переглядів! в worldofwarcraft

Та далеченько від столиці я проживаю та й з 10 тисячника GameWay ніяк не можемо збити коньяк, що вже казати про 5К


11/25/07 05:07:18
комментирует запись Zul'Aman Bosses fight Video в worldofwarcraft

Я пройшов лише 4 боса на 5 дуууже важко. Сподіваюсь наступної неділі взяти всі 6. Боси не складні, але нашпіговані неймовірною кількістю захисту та Здоровя. Варлок 5 Бос....довели до 25 % далі нереально, потрібно просто ідеально підібраний склад рейда та максимум алхімії. Можливо в Т6 він і не проблема, але поки для мого 3 рейда це не так вже і просто. 4 Трошки геморний також. Найбільше мен подобається в ЗА так це музика...ох класна.


11/24/07 20:56:34
комментирует запись Нас больше 10 тысяч, с чем всех и поздравляю! в gameway

Щиро приєднуюсь до привітань. 10К це дійсно вже щось.

Друзі він в житті more sexy=)


11/23/07 19:00:43
комментирует запись 5 000 переглядів! в worldofwarcraft

Дякую=)


А тепер питання - чи може віртуальна свідомість мати сімю і дітей?

Не може, читай вище чому.

Ставлю питання інакше: Чи готове українське суспільство 2007 року сприйняти віртуальні комунікації, як такі, що несуть прогрес? Чи все-таки старий дідівський спосіб вести справи і т.д. переважає? А саме головне, чи потрібні такі тонкі матерії людям, які ведуть трудовий кочовий стиль життя і працюють заради купівлі житла та шмоток?

Я не бачу сенсу піднімати такі птання в УКР-НЕТІ. Поки наші люди елементарно не будуть спроможні жити достойно європейцю...доти такі теми будуть "піром во время чуми".


Наприклда згідно останнього дослідження щодо України то моральні цінності близько 70% українців черпають саме із сімї.

Нічого проти не маю....якщо державна влада слабка, а органи примусу та інститут контролю не виконують свої функції, то лише на сімейні цінності надія пересічних українців. Проте для прикладу США це не потрібно. Там система чітко проводить каральні акції відносно правопорушників. І по барабану їм мораль. Це приклад майбутнього. 2 000 рокі нашої історії довели - людина істота, яка не може контролювати свої вчинки. А суспільство  з моральними уставами всерівно в основі спирається на закон  - або ти з нами, або проти нас. І будуть палити неугодних на багаттях і так буде завжди. Ми такі які ми є. Тому, я все ж таки майбутнє України бачу трошки по іншому. Не ті вже часи Павло, давно не ті.  


Друже, в основу моралі закладено 10 заповідей Моєсея=)) Про яку ти мораль можеш говорити, якщо йдеться про переселення нашої свідомості в більш зручне місце. І на останок про яку мораль говориш, якщо я кажу про безсмертя? =))) Сімя не може складати основу майбутнього суспільства, за відсутністю репродуктивної функції в цілому. Абстрагуйся Павло....ми говоримо про еволіцію нашого біологічного тіла, від примітивного біполярного ділення на статі, до більш універсально гемофродитного і самодостатнього. А вже після таких от трансформацій і саме після таких ми будемо готов до Переселення свідомості та безсмертя. Я переконаний, що гендерний барєр серйозно тормозить наш розвиток. Я дуже сумніваюсь, що ті хто слідкує за нами вже тисячі років мають якісь статеві признаки=)) Так що, будемо насоложуватись нашою дійсністю де є місце жінкам та "моралі".


Хтось з Вас колись спілкувався, для прикладу, з професійним шахматистом? Це ходячий Віртуал, просто в нього інші моделі в голові. Аутизм як хвороба показала, що людина може жити лише абстракціями. Ще великий український Кібернетик радянської доби стверджував, що людство спроможне пересилити свою свідомість на штучні носії і існувати вічно. Віртуалізація - це явище, яке принесе безсмертя нашій свідомості. А до всього цього вище сказаного додам...Ви кожен день змінююєте свою свідомість і переходите від одного стану до іншого більше 200 разів. До чого це я веду? Подивіться навколо, сучасна цивілізація швидкими темпами підводить нас до краю вимирання та глобальної катстрофи. Сучасні технології вже не спроможні зупинити наслідки Постіндустріальної епохи. Людство спасе лише якісний перехід від багатьох не тривких станів свідомості до одного стабільного та продуктивного. Наше біологічне тіло не буде спроможне вижити через тих самих років 150-200. І найкращим виходом є Віртуалізація, але звичайно іншого формату. Сучасне Аддективність(залежність) людства від Віртуальних комунікація показала - ми не відсунули це явище як інородне тіло, ми навпаки повільно зрощуємось з ним. Аби вижити людина мусить змиритись з результатами своєї праці на планеті Земля. Звичайно такі речі звучать дуже категорично та замашливо. Проте, якщо адекватно оцінити ситуацію, то мої гіпотези заставлять Вас замислитись. Хто сказав, що я Кіборг?? Ні, я сам надаю перевагу реальному спілкуванню ніж віртуальному. Проте, любі друзі...ми з Вами живемо в час коли на Реальні зустрічі все меньше та меньше ми маємо часу. Сімя це добре. Але Сімя має один величезний мінус...вона важко інтегрується в суспільство, що в свою чергу обмежує субєкта в альтернативних джерелах інформації. Простіше кажучи, ми всі як тільки остепенимось одразу починаємо воювати за свою територію. І повільно відгороджуємось від суспільства(особливо в Україні). Що призводить до "варіння в своєму болоті". Єдине, що виручає це якісний колектив на роботі, але чи завжди він такий? Все це я кажу про реальні зустрічі. Тому з ними нажаль з кожним днем ми маємо проблеми. Інша справа Інтернет, де ти після роботи можеш втягнути в себе купу актуальних та цікавих речей, які завтра зроблять тебе цікавішим успішніши і т.д. Звичайно в цьому процесі потрібно мати навик фльтрування інформаційних віручів та провокацій від істини. але хто володіє істиною, той володіє свободою. Ура!


Для меня игра - єто в первую очередь отдых

Ця теза застигла в 1999 році, а ми живемо в 2007. ММОРГ  проект не може бути відпочинком в принципі. За 8 останніх років було сформовано понятійний апарат нової субкультури - Online Gamer, де таких гравців які "відпочивають" вже охрещено casual players/noobs, тобто простіше кажучи найпримітивнішими елементами системи. Все що такі гравці можуть принести в проект  - гроші. А гравці більш серйозного рівня, з навиками та досвідом проводять вільний час в ММОРГ грі. Це і називається Реальна Віртуальність.

Но я против того, чтобы виртуал заменял реальную жизнь

Проти ти чи ні, але прогрес IT технологій вже замінив Реальність масі підлітків та не тільки на заході( мовчу про Азію). Ми існуємо в системі координат Фази переходу між Пост-індустріальною епохою та Технократичною. Інтелект зараз ціниться більше ніж гроші. Змінилися цінності свободи людей і потрібно сприймати обєктивну реальність такою, яка вона є. Я можу навести тобі багато прикладів як закордоном віртуальні зязки відіграють більшу роль ніж реальні...все просто через інтеренет тепер простіше получити "доступ до тіла" персони, яка тебе цікавить(на що в реальному житті ти витратиш зайві кошти та час). Так, сам стиль життя такий лякає багатьох. Але повір мені все це поправимо.


11/01/07 09:03:34
комментирует запись World of Warcraft Client Patch 2.2.3 в worldofwarcraft

10/18/07 20:28:18
комментирует запись Здорово всем! Первая запись :)) в Потап

Привіт Райтеру - Негру=))

Назад | Вперед
 Опрос

Чи грали Ви в WoW(World of Warcraft)?


Опрос

На якому сервері Ви грали(граєте)?Мітки

Google Analytics
ОБОЗ.ua