Hardcore players


     Хотілось би дізнатись, що думають мої відвідувачі про Хардкорщиків (Hardecore Player). Хто вони? І де закінчується Казуал(Casual), а де починається Хардкорний гравець?


Відкрити | Коментарів: 14

WoW Voice Chat


               Ну нарешті активували голосовий чат. Коротенько зроблю замітки про плюси та мінуси нової опції.

ПЛЮСИ   - Звичайно безкоштовність, адже аби спілкуватись з людьми в тій же самій Ventrilо, Вам необхідно проплачувати щомісячно 50 $ і дана програма за ці гроші вміщає лише до 20 чоловік онлайн. А за Voice Chat платити не потрібно і вміщає він весь сервер (до 5 000 гравців).

Читать дальше...


Відкрити | Коментарів: 4

New PvP Mounts Draenei and Blood Elves!


     До мене потрапили невеличкі фотки нових ПвП маунтів, а саме Елеків та Санстрайдерів. Любуйтесь! Їх очікували в цьому патчі 2.2.0, та сталось не так як гадалось. Що ж наразі очевидним є поява цих милих їздових помічників в наступному патчі  PTR.

     Вони ще й в 2кольорах - так тримати Блізи!


Відкрити | Коментарів: 1

World of Warcraft Client Patch 2.2.0Відкрити | Коментарів: 3

Інтервью від GameWay! Один з найкращих гравців України у World of Warcraft Xoxot 70 lv: "ВОВ це не тупий фарм!"


Хохот: Привіт усім, привіт GameWay:)))

GW: Отже перше до тебе питання, власне чому ти обрав ВОВ, чим він кращий за інших.

Хохот: ВоВ це якісний продукт з великим бюджетом, серйозним технічним супортом та неймовірно продуманим всесвітом. І звичайно більш ніж 20 мільйонним комюніті по всьому світу.

GW: Що приваблює стільки людей у ВОВ, манить фентезі сеттінг, чи щось більше?

Хохот: Фентезі сет, тут нідочого. Більшість серйозних гравців ВоВ вихідці з ММОРГ "Starwar Galaxy" зі сторони США та "Ultime Online" з Европи. Манить 13 річна історія проекту та неймовірно якісна гра.

GW: Зрозуміло - можливості командної гри, й спілкування - наскільки вони привабливі й основоположні у ВОВ?

Хохот: Це її основа. Але звичайно Блізи дали можливість казуалам вільно і спокійно грати Соло. Тут потрібно зазначити, що історична роль ВоВ це його впровадження нового стилю гри з елементами віртуальної комунікації. Виглядає все просто: ти маєш Чат з гравцями в команді, з гравцями твого сервера та через програмки Голосового чату безпосередній звуковий контакт з персонажами твоєї групи. Це створює повну ілюзію присутності. Гравці бігають б'ються і ще балакають між собою.

Читать дальше...

Матеріал наданий адміністрацією http://gameway.hiblogger.net/

В ексклюзивному інтерв'ю GameWay Хохот 70 левл, розповідає про те, чому він вирішив завести фан-блог ВОВ на хайблогері, а також ділиться подробицями й секретами найпопулярнішої у світі онлайн гри World of Warcraft.

GW: Привіт Хохот! Радий що ти, як один з найсильніших гравців у ВОВ в Україні, ти нарешті завів фан-блог http://worldofwarcraft.hiblogger.net у нашій тусовці. Сподіваюся, що твої пости стануть путівником у світ ВОВ, як для новачків гри, так і для профі.


Відкрити | Коментарів: 6

Продано персонажа за 7,000 Euro!!!


 За неймовірну ціну нещодавно було продано персонжа гри "World of Warcraft" за 7,000 ?(US 9,700$)!

     Сторона - Allience, Клас - Rogue, Нік - Zeuzo, Сервер - Sylvanas(EU), Гільдія - Method(http://smiler.se/method/portal/). Аватар був одягнений у 4 частини 6 TIR (повний комплект це 5 частин) та в руках мав обидва легендарні мечі

http://thottbot.com/i32837 

http://thottbot.com/i32838

з останнього доступного зараз боса Illidan Stormrage (Зрадника). Такі мечі мають лише 3 особи: Zeuzo Sylvanas(EU) "Method", Milanah Azshara(EU) "Irae AoD" та Celalia Kazzak(EU) "Forte".

     Майже 10 тисяч$ - це велика ціна за персонажа, якщо не сказати напевно найбільша з усіх поки представлених. Для Вашого уявлення наведу приклад. В середньому на відомому Інтернет-Аукціоні "Ebey" можна придбати добре одягненого та прокаченого персонажа в середньому за ціною 1000-1500 $. Проте, ці аватари, в більшості випадків, вдягнені в TIR 4-5 (TIR 4 переважно). Саме цікаве те, що самі "Blizzard" банять акаунти, якщо є прецедент фінансових операцій з останніми. Та люди є люди=)) Одним словом було продано Супер-Звіра. Я довго не міг відігнати від монітора свого меньшого брата, який доречі грає тим же класом, що був проданий. Той ще довго викрикував OMG!!!  побачивши "Супер-Звіра" ^-^ А я оцінивши вклад власника цього Звіра у прокачку та фарм, згадав крилаті слова з легендарного мультика серії "South Park" - Ми маємо справу з людиною, яка абсолютно не має власного життя! Лише можу уявити який це "кідалово" для гільдії. Та підсумовуючи зазначу, що Блізи забанили акаунт, ось так хтось попав на 10 тисяч $ =))

     P.S. А про причини продажу персонажів та акаунтів читайте у наступному записі, буде цікаво.

Ось декілька варіантів на що можна витратити 7,000?
• Годинник Ролекс
• Автомобіль
• Звукову посилюючу систему VTL Pre-Amplifier
• 250,000 WoW Gold
• 3 ночі в номері люкс готелю "Пальми" в Лас-Вегасі
• Непогані канікули в Австралії - для тебе и ще 4 друзів.
• Два компьютера комплектації Alienware Area-51 ALX.
• 209 ковриків для мишкі "Steelpad S&S SK Edition"


Відкрити | Коментарів: 5

Let's Start!


Сьогодні офіційно запущено Фан-Блог присвячений легендарному MMORG проекту "World of Warcraft"!


Відкрити | Коментарів: 3
Назад | ВпередЗміст сторінки

Опрос

Чи грали Ви в WoW(World of Warcraft)?


Опрос

На якому сервері Ви грали(граєте)?Мітки

Google Analytics
ОБОЗ.ua