worldofwarcraft

Hardcore players

     Хотілось би дізнатись, що думають мої відвідувачі про Хардкорщиків (Hardecore Player). Хто вони? І де закінчується Казуал(Casual), а де починається Хардкорний гравець?Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 14

Ну не знаю на рухунко втарти частини себе, я хардкорщик наприклад але в палны прфоесійному, я люблю грати в певні ігри професійно, оцінювати їх, дізнаватися їх плюси і мінуси. Я хардкорщик в жанрі глобальних стратегій із серії європа 3 і т.д. Проходжу ці ігри по 2 3 4 5 разів заново, але це не віднімає у мене чатинку мене. Я намагаюся апрофесійно гарти у фіфа займаючись кіберспортом - тут я теж хардкорщик бо для того аби був результат треб апостійно грати - тренуватися т оді ти стаєш профі. Дл ямене хардкорщик - це профі в певному жанрі або в пенвій грі  -і аж ніяк не маньяк, який від еральності відривається. Навпаки профі має імнуітетт до занадто великого фанатизму, він коли треба може відідрватися, знаючи що гра від нього нікуди не втече а ще є сімя робота, дім, друзі, реал.

Ти сам сказав - профі. Професійний гравець - це людина, для якой гра - це гра. А хардкорник - це людина, для якої гра - це життя. Власне я такий розподіл для себе провів. Сам таким був. Знаючи свою слабкисть, за гру сідаю коли є багато вільного часу, бо летить усе шкереберть, поки не пройду.

Може й неправий, проте думку змінювати на збираюсь...;)


 Опрос

Чи грали Ви в WoW(World of Warcraft)?


Опрос

На якому сервері Ви грали(граєте)?Мітки

Google Analytics
ОБОЗ.ua