worldofwarcraft

Міткиwow voice chat, patch 2.2.0

WoW Voice Chat

               Ну нарешті активували голосовий чат. Коротенько зроблю замітки про плюси та мінуси нової опції.

ПЛЮСИ   - Звичайно безкоштовність, адже аби спілкуватись з людьми в тій же самій Ventrilо, Вам необхідно проплачувати щомісячно 50 $ і дана програма за ці гроші вміщає лише до 20 чоловік онлайн. А за Voice Chat платити не потрібно і вміщає він весь сервер (до 5 000 гравців).

   

               - Дуже інтуітивна та проста настройка. Все елементарно як 2+2. Вся процедура займає не більше 30-40 секунд 1 раз, і не більше 5 секунд всі наступні.

              - Маленькі візуальні примочки, які показуть хто саме говорить в даний момент. Спілкуючись в Ventriloб часто люди перепитують, а хто це сказав? А Voice Chat показує одразу біля твоїх кастів магії.

             - Супер економність трафіка!!! Просто неймовірно мало їсть, і Latency(Затримка, показник Ping) майже не змінюється, що просто робить дану новинку ну просто мега продуктом.

             - Оптимізація часу на друкування довгих пояснень у Trade Chennel  і т.д.

             - Легко визначити почувши голос з ким ти маєш српаву. Адже коли інколи витрачається година на перепалки з іншими персонажами через якийсь ігровий момент, то ти Де Факто сприймаєш гравця як такого ж як ти. А тут поспілкувався...бачиш дитина і просто в ігнор лист)

МІНУСИ  - Якщо сервер не працює, то і голосовий чат відключений. І це дає примарний шанс Ventrilo користуватись попитом, ще якийсь час.

               - Codec просто неймовірно жахливий. Якщо в людини мікрофон не дуже якісний, то таке враження, що він говорить або з акваріума, або як кібернитичне створіння. Тут це просто величезний мінусіще. Codec Ventrilo набагато кращий. Що ж може так статись, що саме це мінус стане початком кінця.

      Висновок один, не зрозуміло чи приживеться голосовий чат в середовищі Хардкорних гравців. Але те, що казуали вже сприйняли його - факт. І тому, невітшний коментар - Блізи знову продемонстрували, що ніяких хардкорних опцій не передбачається. Крок в сторону Казуалам, і крок від Хардорщиків. Така реакція на голосивй чат.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 4

та схоже що покищо краще за вентрілу ніхто нічого не придумав:)) А взааглі ідея голсоовгоч ату класна:)) А хардкорщики так чи інакше уйдуть до конана бо від початку ВОВ як на мене задумуваввся для дітей віком від 6 до 12 років:)))

      Мушу не погодитись. Conan очікують усі, від мала до велика. Від дитини 12 років до 45 бороданя. Але поки що є WoW, з його 10 мільйонами лемінгів і гіпотетичний успіх Conan. Ніхто не буде сперечатись, що Conan це сейрозний проект. Відносно розробки WoW, як низьковікової гри для дітей від 6 до 12 років, то хотілось би від Вас отримати ссилку на інтервью де про це говориться. В WoW грають різні люди і малюки, і дорослі менеджери. Але навіть якщо Ви захочеш підняти статистику вікового контенту WoW, то круто обломаєтесь. Вся інформація цього гатунку привата, і належить Blizzard. І росповсюджувати такі речі вони не збираються. Тому можете лише на кавовій гущі гадати, або опитати людей, які не перший рік у проекті. Та все рівно це субєктивні дані. А простіше кажучи, якщо тобі за 20-30-40 і ти всерінво граєш в комютерні ігри - ти десь глибоко та сама дитина=))

    А цей коментар мене надихнув на створення нового запису...Хто Такі Хардкорні гравці? Їх характеристика та типологія.

цікаво було б почути розповідь про хардкорщиків і подискутувати!

But how can you get discounted women's scarpe hogan bianco argento from acceptable sources you can assurance that still action quality? With today's abridgement times its important to chase and stick with your banking account and try to abstain accidental acclaim agenda debt.

 Опрос

Чи грали Ви в WoW(World of Warcraft)?


Опрос

На якому сервері Ви грали(граєте)?Мітки

Google Analytics
ОБОЗ.ua